Stosowanie Duphastonu przy łyżeczkowaniu macicy w 10. tygodniu ciąży

witam, miałam łyżeczkowanie macicy w 10tc, zarodek nie rozwijał się. Od początku ciąży były plamienia i zażywałam Duphaston 3x1. Teraz oczekuję 1 miesiączki po zabiegu. i mam 2 pytania: 1. czy wyniki kontrolne krwi, które zlecił lekarz gin. mogę wykonać teraz przed miesiączką, czy poczekać i zrobić je po ? 2. czy jeszcze jakieś wyniki mogę zrobić, aby sprawdzić pewne rzeczy przed następną ciążą? mam do wykonania: toxoplazmoza, tsh, ft3, ft4, przeciwciała kardiolipidowe.

Piotr Pilarski

Może Pani wykonać przed lub po. Zlecone badania dodatkowe są wystarczające.

Pozdrawiam.