Stosowanie Elicea a waga

Witam, psychiatra przypisał mi lek Elicea, jednak spotkałam się z wieloma opiniami które swiadczyły o tym,że po owym leku przybiera się na wadzę. Czy mogłabym prosić o zasugerowanie leku z identyczną substancją czynną który nie powodowałby takiego efektu? Podkreślam,ze bardzo mi zalezy ponieważ od wielu lat leczę się na zaburzenia odżywiania i mimo ze waga jest prawidłowa,zależy mi na tym aby nie poszła w górę. Pozdrawiam serdecznie i bardzo proszę o sugestie (inną niż kontakt z lekarzem).

Czy podjęła pani psychoterapię zaburzeń odżywiania? Szczerze polecam terapię poznawczo-behawioralną. Z pani tak bardzo krótkiego opisu wynika,że mimo "wieloletniego leczenia" (jakimi sposobami?) nie ma efektów, bo cały czas boi się pani przytyć. To osiowy objaw zaburzeń odżywiania.