Stosowanie emulsji Rozex na posterydowe zapalenie skóry

Witam chciałbym zapytac dermatologów czy emulsja rozex to bezpieczny i skuteczny lek w leczeniu posterydowego zapalenia skóry? z góry dziekuje za odpowiedz

Niebezpieczne jest nadużywanie sterydów i branie ich na własną rękę oraz bez konsultacji z lekarzem. Proszę stosować się do wskazań lekarza prowadzącego. Czeka Pana teraz długotrwały proces powrotu skóry do jej poprzedniej kondycji.
pozdrawiam
Iwona Stajkowska