Stosowanie Encortonu przy zespole nerczycowym

Witam.mam 5 latka z zespolem nerczycowym ktory od zawsze byl zywym dzieckiem nie poslusznym niestety ale odkad zachorowal i zaczal przyjmowac sterydy tj. Encorton dzieja sie z nim straszne rzeczy. Dziecko nie slucha kompletnie polecen,zakazow nic do niego nie dociera zachowuje sie jak by byl w innym swiecie. Ciagle probuje nami sterowac manipulowac krzyczy piszczy wyzywa pluje i bije nas. Jestesmy przerazeni i bezradni.czy te leki tak do konca beda dzialac?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się z dzieckiem do lekarza pediatry, po badaniu będzie można stwierdzić konieczność udania się z dzieckiem do psychologa.