Stosowanie Euthyrox na niedoczynność tarczycy i chorobę Hashimoto a starania o ciążę

Witam,Przyjmuję Euyhyrox na niedoczynność tarczycy i chorobą Hashimoto 100 na zmianę z 75. Leczę się na niedoczynność tarczycy od 11 lat. Mam już 31 lat i chciałabym z partnerem zacząć starać się o dziecko. I mam takie pytanie czy w jakiś specjalny sposób muszę się przygotować na zajście w ciążę?

Przed ciążą konieczne jest oznaczenie poz. TSH i fT4. TSH musi być niższe niż 2,5, najlepiej < 2,0 mcIU/ml i fT 4 na dobrym poziomie. W okresie ciąży konieczne są częste , co 1 miesiąc badania TSH i fT 4 i odpowiednio do nich zwiększane dawki Euthyroxu. Ponadto w okresie planowania ciąży i jej przebiegu stosuje się preparaty jodu, 200 mcg/dobę.