Stosowanie Euthyrox w ciąży i pomiar poziomu TSH

W 18 tygodniu ciąży stwierdzono u mnie podwyższony poziom TSH (7,08), zaczełam przyjmować Euthyrox 88. Po 4 tygodniach moje wyniki to TSH 0,603 FT3 3,15 i FT4 1,22. Lekarz ponownie przepisał mi Euthyrox w dawce 88. Martwie się czy dawka ta jest odpowiednia dla mnie i bezpieczna dla dziecka? Dziekuje za odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje poznowniemozbcazyc poziom tsh i udac sie do lekarza najlepiej ginekologa ta endokrynologa.