Stosowanie Euthyroxu na nadczynności tarczycy

witam chruje na nadczynność tarczycy, oraz nadciścnienie. mam 21 lat biore leki na tarczyce euthyrox w dawkach 37,5 w piątki i wtorki oraz w pozostałe dni euthyrox 50 a na nadcisnienie concoram 5 10 mg. od jakiegoś czasu dziwnie sie czuje czuje sie czasami jak byn był "pijany" a gdy ide zrzuca mnie na lewą strone czy moze byc to spowodowane złymy dawkami tavbletek?

Witam,
lek Euthyrox stosuje się w przypadku niedoczynności tarczycy, a nie nadczynności tarczycy.
Ewentualnie można stosować go w przypadku nadczynności, ale jako leczenie wspomagające łącznie z lekami przeciwtarczycowymi.
Przypuszczam iż ma Pan nadczynność tarczycy i dlatego zostało włączone leczenie hormonami tarczycowymi.
W związku z mało specyficznymi dolegliwościami zalecałabym wizytę przynajmniej u lekarza POZ albo jeżeli ma Pan taką możliwość u endokrynologa, ponieważ możliwym jest iż dawka leków dobrana jest nieodpowiednio i należy ją zmodyfikować.

Pozdrawiam!