Stosowanie Euthyroxu na niedoczynność tarczycy a złe samopoczucie

Wyjaśniłem od pół roku źle się czułem byłem u lekarza od 3 miesięcy leczę się euthyroxem na niedoczynność tarczycy zanim zacząłem być osłabiony senny i wiecznie zmęczony wszystko było ok czy ja jeszcze bd taki jak kiedyś??samopoczucie już mam na plus ale to libido dalej zerowe wiem ze to wina tarczycy ale długo bd mósiał czekać az wszystko wróci do normy?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Ustabilizowanie funkcji tarczycy może potrwać nawet kilkanaście tygodni. Jeśli jednak już się to uda, powinien Pan wrócić do "pełni" zdrowia.