Stosowanie Femostonu podczas menopauzy

Mam 48 lat. Od 5 lat zmagam się z książkowymi objawami menopauzy , najbardziej dokuczają mi uderzenia gorąca. w ciągu ostatnich dwóch lat miesiączkowałam dwa razy . Ostatnia we wrześniu . Po ostatniej wizycie ginekolog zapisał mi Femoston conti, którego trochę się obawiam po przeczytaniu ulotki. dlatego mam pytanie , czy jest ten lek bezpieczny dla mnie.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, jeżeli lekarz po zbadaniu dokonał takiej decyzji to zapewne lek jest bezpieczny. Jest to lek często używany w takich przypadłościach. Pozdrawiam