Stosowanie Fluoksetyny i skutki uboczne

Biorę Fluoksetyne 40mg ponad 5 tyg,wcześniej przez tydzień brałem 20 mg.mam depresję,zok,lęki.wizyta za 3 tyg,nie ma jak sie z dr skontaktować,nie ma możliwości isc do innego,zresztą muszę jechac kilkadziesiąt km.skutki uboczne nie mijają.moze zlagodnialy.jednoczesnie odstawiłem sertralinę 100mg -doktor zamiast tego kazał od razu następnego dnia wziąć 20mg fluoksetyny więc to też ma wpływ?czy lek jeszcze da poprawę?tyle czasu biorę,że tracę nadzieję.widzę reakcje,są skutki uboczne,a poprawy brak

Zachęcam jednak do podjęcia psychoterapii. Pomoże ona radzić się nie tylko z objawami choroby, ale także z emocjonalnymi przyczynami trudności. Z terapeutą będzie Pan mógł także omawiać wszelkie wątpliwości i brak poprawy objawowej.