Stosowanie fluoksytyny a picie alkoholu

Biorę fluoksetyne od 3 lat, ale zdecydowałem, ze czas przestać, ponieważ czuje sie dobrze. kiedy mogę spokojnie zacząć pic alkohol, po odstawieniu fluolsetyny. Ile musi minąć czasu po odstawieniu tego antydepresantu, abym mógł sie bezpiecNie napić?

Witam ponownie,
Poprzednio napisał Pan, że jest alkoholikiem, teraz o tym nie ma ani słowa w pytaniu.
Proszę odpowiedzialnie zadawać pytania, tak, by nikt Panu udzieloną odpowiedzią nie wyrządził krzywdy. Albo proszę udać się do swojego lekarza (to najlepsze rozwiązanie Pana problemu) i jemu zadać to pytanie.
Pozdrawiam.