Stosowanie Fluomizin a krwawienie

Od 3 dni biorę fluomizin dzisiaj rano zauważyłam na bieliźnie krew tak jakby zaczął mi się okres, który powinnam dostać za 7 dni. Czy mam kontynuować stosowanie leku?

Lek. Tomasz Budlewski

proszękoniecznie udać się do lekarza ginekologa po badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postepowanie. podczas miesiączki należy przerwać stosowanie powyższego leku.