Stosowanie Groprinosin na opryszczkę

Witam, od paru dniu biorę Groprinosin 3 razy dziennie po 2 tabletki na wirusa opryszczki. Jednak nie wiem jak długo mam stosować ten lek. Ile powinno trwać leczenie? Czy przy odstawianiu tego leku powinnam zmiejszać dawkę?

Witam.
Lek należy odstawić, gdyż on nie działa.
Na opryszczkę polecam jakiś preparat Acykloviru.
Jest on tym skuteczniejszy im wcześniej się go zastosuje np. w momencie uczucia dyskomfortu, zaburzeń czucia, czy też pierwszych jeszcze słabo widocznych zmian na skórze.

Pozdrawiam.