Stosowanie Gyno-femidazol i potrzeba częstego oddawania moczu

Witam, Leczę się na infekcję intymną. Brałam dopochwowo najpierw Clotrimazolum, ale nie przyniosły rezultatów. Teraz przyjmuję Gyno-femidazol, jestem w polowie kuracji i od dwóch dni czuję ciągłą potrzbę pojścia do toalety. Czy możliwe, alby infekcja zaatakowała także pęcherz?

Aleksander Ropielewski

istety nie można tego wykluczyć. Może to być również reakcja odczynowa wynikajaća z reakcji zapalnej w drogach rodnych.