Gyno-Femidazol a infekcje intymne

Witam, od dwóch dni stosuję Gyno-Femidazol na infekcję intymną. Zauważyłam, że rano przy wypływaniu tabletki czuję dosyć uciążliwe pieczenie, które utrzymuje się przez większość dnia. Nie wiem, czy może to być jeden ze skutków ubocznych stosowania leku? Czy to może być uczulenie na Gyno-Femidazol? Nie wiem, czy to normalna reakcja, może to znak, że Gyno-Femidazol działa? Nie wiem czy powinnam go dalej stosować i jeszcze obserwować reakcje organizmu. Czy lepiej dla mnie będzie jak odstawię Gyno-Femidazol? Może jest jakiś zamiennik, który będzie dostępny bez recepty i nie będzie powodował tego uciążliwego pieczenia? Bardzo proszę o poradę. Nie wiem co powinnam zrobić, nie wiem czy iść od razu do lekarza i poprosić o inny lek niż Gyno-Femidazol? Bardzo proszę o szybką odpowiedź. Z góry dziękuję za każdą pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Trudno powiedzieć czy ta doelgliwość jest związana z samą infekcją czy z lekiem. Czy to pieczenie występowało przed aplikacją leku?