Stosowanie Gynomed a flora pochwy

Zauważyłam ze jest gynomed oprócz laktowaglinal, który jest tańszy i bez przymusu trzymania w lodówce. Czy można brać ten gynomed w celu utrzymania prawidłowej flory pochwy? ??? Nie jestem po leczeniu chodzi o dbanie o florę.

Lek. Tomasz Budlewski

Tak może Pani stosować, proponuje poradzić się jeszcze w aptece jaka jest dokładna różnica. Sądzę, że w lactovaginalu jest po prostu więcej bakterii.