Stosowanie Gynoxinu przy infekcji

Witam. Miałam dzis wizyte u ginekologa i o dziwo stwierdził jakąs infekcje i dostałam gynoxin. Mimo zrobił badanie cytologiczne. Jak to możliwe, że mimo zupełnego braku objawów cos mi dolega? Nie mam świadu, ani upławów, śluz w porządku. Co on takiego mogł zobaczyc swoim lekarskim okiem? Prosze o czysto hipotetyczna odpowiedź. dodam, że współzyje wiec zaraziłam partnera, a jakoś jego olał (niby partnerowi nic nie dolega, ale mimo wszystko) Prosze o odpowiedzi

Witam
możliwe zmiany grzybicze zauważone wewnątrz pochwy podczas badania we wziernikach.
Lek ten ma zastosowanie : Drożdżyca błon śluzowych narządów płciowych (zapalenie sromu, pochwy, upławy).
Proszę przeleczyć się, widocznie nie doszło jeszcze do rozwoju zakażenia na tyle, aby dawało silne dolegliwości.
Ograniczenie stosunków na czas leczenia będzie właściwym rozwiązaniem.