Stosowanie Helicid a bóle żołądka

Ponad miesiac biore juz tabletki Helicid czy mozna po takim czasie odczuwac jeszcze bole zoladka? Leczenie ma trwac miesiace.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Wskazana jest konsultacja ze swoim lekarzem. Niemniej jednak skuteczność leku zależy od przyczyny pierwotnej i możliwe jest iż należy przejść pełną 3 miesięczną kurację.