Stosowanie Hemorolu na hemoroidy

Witam, stosowałam Hemorol na hemoroidy przez 7 dni, zrobiłam tydzień przerwy i chciałabym ponownie używać tych czopków. Czy mogę tak zrobić, kiedy w ulotce napisane jest, że stosować go można do 7 dni? Jest również napisane, że rezultaty są widoczne po długotrwałym ich używaniu. Dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.