Stosowanie Heviran na zmiany skórne na twarzy

WITAM, MAM PYTANIE, CZY MOŻNA STOSOWAĆ TABLETKI HEVIRAN 800MG NA SYFKI :-) (krosty).wokół buzi, Dodam iz mam 20lat. Stosuje Benzacne od kilku dni...i nic nie pomaga... Proszę o szybką odpowiedź:-)

Magdalena Mroczek

Najlepiej, żeby dermatolog albo lekarz rodzinny obejrzał te zmiany i powiedział jakiej są etiologii. Heviran działa na zmiany spowodowane wirusem opryszczki.