Stosowanie Heviranu a zmiany skórne

Od 3 miesięcy biorę lek heviran. Czy w ramach skutków ubocznych w związku z braniem tego leku możliwe jest pojawienie się na skórze głównie rąk i dłoni małych czarnych kropek bardzo podobnych do pieprzyków kropek? Proszę pilnie o odpowiedź. Pozdrawiam.

Jednym z częstych objawów niepożądanych po stosowaniu Heviranu są wysypki. Należałoby się przyjrzeć tym zmianom w powiększeniu o jakim są charakterze i czy można je powiązać z braniem leku. Wizyta u lekarza byłaby niezbędna.