Stosowanie hormonów na tarczycę a starania o dziecko

Witam. Od 3 lat staramy sie z mężem o drugie dziecko,ale niestety nic z tego.Z pierwszym dzieckiem zaszłam w ciąże dopiero gdy zaczęłam brać hormony na tarczycę,gdyż mam niedoczynność,ale moje TSH na chwilę obecną jest w normie. Do tego miałam robiony "zabieg" na drożność jajowodów i również wszystko jest ok.Dodam że mam nieregularne miesiączki.Mąż miał również robione badania i fakt faktem miał wyniki troche poniżej normy,ale lekarz powiedział że z takimi wynikami spokojnie może zostać ojcem..

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli starania się o drugie dziecko trwają około roku czasu proponuję udać się do lekarza ginekologa. Być może warto byłoby udać się do kliniki leczenia niepłodności.