Zapytaj lekarza

1 , 0 2 0 , 2 9 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Stosowanie hormonów w związku z potami i zawrotami głowy

Witam Dostałam hormony w związku z potami i zawrotami.Mam 53 lata/estradiol i progestan/żel i tabletki.Po 6 dniach dostałam miesiączkę,której nie było już 2 m-ce.Teraz nie wiem co robić?wziełam dopiero 18 tabletek i żel też 18 razy wtarty w skóre.Czy moge odstawic leki?i kiedy?PROSZE O PORADE nie mam szansy teraz na wizyte u ginekologa,Czy brać?czy nie brać?jedna z Pan G powiedziała ze jak chce???ale nie powinna wystąpić wogóle miesiączka a ja miałam normalne 6 dni krwawienia a teraz normalnie
KOBIETA, 53 LAT ponad rok temu
Lek. Aleksandra Witkowska
82 poziom zaufania

witam, jeżeli lekarz zalecił przyjmowanie na stałe tych preparatów to proszę się tego trzymać i stosować codziennie.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy