Stosowanie HTZ a prawdopodobieństwo zajścia w ciążę przez 50-latkę

bylam u swojego ginekologa i poprosilam o badania ktore stwierdza ze nie bede mogla juz zajsc w ciaze,,lekarz mi odmowil dac skierowanie na takie badania i stwierdzil ze juz mam sie nie obawiac zajscia w ciaze i na objawy menopauzy przepisal mi HTZ. plastry MIies ostatni mialam w maju, przez cale swoje zycie mialam okres nie regularnie i.Obawiam sie ze moge jeszcze zajsc w ciaze . Prosze mi odpowiedziedz czy moge jeszcze zajsc w ciaze?. PROSZE jeszcze o nazwy badan jakie moge wykonac ?

witam,
rozumiem iż obecnie nie stosuje Pani żadnej HTZ?
Może Pani wykonać badania hormonalne i ocenić rezerwę jajnikową, dla własnej potrzeby,
ale jeżeli nie miesiączkuje Pani od maja to nie ma szansy na ciążę