Stosowanie Hydroxizinum i Zolpigen

Dobry wieczór. Prosze mi powiedzieć co mam zrobić żeby spac... Biore hydroxizinum, zolpigen, i kiepsko... Spie 2wie,3rzy,gora 4y godz... To jest juz wykańczajace mnie... Prosze o odpowiedz. Pozdrawiam

Witam
Istnieje wiele przyczyn bezsenności.
Do najczęstszych należą stres, nerwice,
lęki, depresja i wiele innych.
Nie pisze Pan nic o sobie, więc trudno znaleźć przyczynę.
Nawet jeżeli żadne z powyższych u Pana nie występują,
to długotrwały brak snu może doprowadzić do nerwicy,
stanów lękowych, nadciśnienia tętniczego
i wielu innych zaburzeń.
Zachęcam do podjęcia psychoterapii, która jest
najskuteczniejszym sposobem dotarcia do przyczyny
i znalezienia właściwego rozwiązania problemu .
Pozdrawiam serdecznie

WItam serdecznie mogę Panu zaoferować specjalistyczne nagranie terpeutyczne na
bezsenność, kosztuje 99 zł. Działa w ten sposób, że łagodnie wprowadza w stan snu i
powoduje spokojny sen . Działa w 90 % w przypadku osób, które nie brały środków nasennych i w 75% u usób które brały bezskutecznie środki nasenne,
a także leki antylękowe.
Pozdrawiam miło Krzysztof Dudziński