Stosowanie i działanie leku Zomiren

czy lek taki jak Zomiren 0,25 działa odrazu czy po jakimś okresie stosowania dopiero ?

Witam Panią,

Lek Zomiren, czyli alprazolam działa od razu. Dawka 0,25 mg jest dawką najniższą, więć może dlatego nie odczuła Pani jej działania, choć jeśli nie ma Pani doświadczeń z beznodwuazepinami, to powinna Pani odczuć jego działanie. Proszę zachować ostrożność, bo jest to lek , który ma dość duży potencjał uzależniający (od tego leku uzależnionych było wiele znanych osób z tzw. świcznia, m.in. Michael Jackson, Whitney Houston, Britney Spears itd.. Jeśł Pani musi go brać, to sugerowałbym stosowanie leku "od czasu do czasu", wtedy zmniejszy Pani ryzyko uzależnienia się od leku.

Pozrdawiam serdecznie.

Marek Derkacz