Stosowanie IQface przy problemach ze skórą

Witam! Mam problem z twarzą a mianowicie wyskakuja mi pryszcze często takie żółte nie wiem jak to się nazywa.. ale schodzi jeden a po nocy wyskakują 3.. Jest jakiś skuteczny środek typu jakieś lekarstwa na to co na prawdę pomogą? Czytałem coś ostatnio o IQface czy wiedzą Państwo coś o tym ? Z góry bardzo dziękuje za pomoc , Pozdrawiam

Z Pana problemem można walczyć z objawami miejscowo lub starać się wyeliminować go u źródła. Najgorszym doradcą w leczeniu jest internet i reklamy podobno "cudownych i skutecznych leków". O metodzie leczenia powinien decydować lekarz. Proszę umówić się na konsultację u lekarza dermatologa. Zapraszam też do krótkiej lektury;
http://www.problemskora.pl/tradzik

pozdrawiam Iwona Stajkowska