Stosowanie isotretinoinum i trądzik

Od ponad 6 mies zażywam "isotretinoinum" . Efekty były widoczne po ok 4/5mies. Na ostatniej wizycie(tydz temu) lekarz powiedział,że kuracja już skończona.Kolejna wizyta za 3 mies(tab. mam brać do końca opakowania, ok6 mam ) 3 dni temu pojawiły mi się nowe krosty. Czy to możliwe,że znowu nawrót trądziku albo uczulenie ? Wcześniej mi się to nie zdarzało .

Proszę dać skórze chwilę czasu ona jeszcze będzie się oczyszczała, zmieniała.W każdej chwili można również skonsultować się u lekarza prowadzącego.