Stosowanie Izotek 10 mg celem leczenia trądziku

Witał stosuje lek izotek w dawcę 10mg dziennie ponieważ nie odczuwam większych skutków ubocznych ,przy 20mg czuje sie juz zle.czy taka dawka nie jest za mała na wyleczenie trądziku ?przy takiej dawce z obliczeń wychodzi branie 2lat leku..czy jest sens? Dodam ze ta mała dawka na cerę działa doskonale boje sie tylko ze to może za długi okres leczenia lub za mała dawka

Małe dawki też prowadzą do poprawy, niestety, nie dają trwałego wyleczenia i po zakończeniu kuracji następuje nawrót. Uboczne skutki (suchość skóry, pieczenie, złuszczanie itd) są nieodłączne od skuteczności. 10 mg/dobę nie daje nadziei na wyleczenie. Minimum to 0,5 mg/kg/dobę. Trzeba zdecydować - komfort, czy skuteczność.