Stosowanie Izoteku a ochorna twarzy przed słońcem

Biorę Izotek od roku i jeszcze został mi miesiąc. Teraz są upały i boję się o moją skórę. Jak się chronić? Mam 50 spf do skóry trądzikowej. I czy wystarczy jak będę chronić twarz czy całe ciało ? Jeśli cały czas będę się smarować to czy to wystarczy ? czy się nie opalę? Czy powinnam dodatkowo unikać słońca w jakiś godzinach, bo nawet filtr nie pomoże?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę stosować ten filtr min 50 na odkryte części ciałą i jednak unikać słońca szczególnie godzina 11-18.

Dzień dobry,

Krem z filtrem 50 SPF należy aplikować co 2-3 godziny na wszystkie odsłonięte partie ciała i jeśli to możliwe lepiej unikać słońca.

Pozdrawiam
Abigail Laskowska