Stosowanie Izoteku wraz z masłem

Czy jeśli jem Izotek razem z masłem 82% (na bułce oczywiście) to czy lek się dobrze przyswaja? czy to za mało?

Dzień dobry,

zasadniczo izotek należy ostrożnie stosować z lekami zawierającymi duże ilości witaminy A, ponieważ może nastąpić hiperwitaminoza.
W maśle znajduje się wymieniona wyżej witamina, ale uważam, że nie są to na tyle duże wartości aby zaburzały prawidłowe wchłanianie leku, czy też doprowadziły do nadmiaru witaminy A.

Pozdrawiam
Joanna Wardenga