Zapytaj lekarza

1 , 0 2 0 , 2 2 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Stosowanie Jeanine na unormowanie miesiączki

Od ponad pół roku brałam tabletki Jeanine na unormowanie okresu. W czasie kiedy je brałam miesiączkę miałam idealnie co 28dni. Jednak w wyniku brania tych tabletek okazało się,że zagęszczają mi one krew i mój lekarz kazał mi je odstawić. W tym momencie powinnam dostać miesiączkę(pierwszą po przerwaniu kuracji), jednak spóżnia sie juz 2 dni. Nie jest mozliwe żebym byla w ciązy. Co to może oznaczac?
KOBIETA, 19 LAT ponad rok temu

Jak wykonać test ciążowy?

Renata GrzechociĹska
78 poziom zaufania

Witam. Czasami musi minąć trochę czasu po odstawieniu tabletek aby miesiączka powróciła. Tymbardziej, że miała Pani zaburzenia cyklu przed braniem tabletek. Wynika to prawdopodobnie z zaburzeń hormonalnych. Jeśli w następnych dwóch cyklach problem będzie się powtarzał proszę zgłosić się do ginekologa. Pozdrawiam

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy