Stosowanie jęczmienia zielonego

Witam. Chcialam sie zapytac o jeczmien zielony? Czy jest naprawde taki dobry?

Witam, młody zielony jęczmień to źródło wielu składników i witamin w tym antyoksydacyjnych. Czy jest dobry? Zdrowy tak, jednak jeśli chcemy schudnąć nie zastąpi on zrównoważonej diety i wysiłku fizycznego. Warto włączyć go do diety, ale można także stosować np. kiełki.

Witam Panią,

Młody jęczmień ma wiele cennych właściwości i można wzbogacić dietę w jego suplementację. Jednak musi Pani pamiętać iż sam młody jęczmień nie zdziała cudów i niezbędna jest właściwa dieta oraz aktywność fizyczna.

zachęcam do przeczytania mojego artykułu na temat młodego jęczmienia:

http://dietetycy.org.pl/mlody-jeczmien-jego-wplyw-na-zdrowie/

W razie dodatkowych pytań lub zainteresowania prawidłowo dobraną dietą zapraszam na konsultację lub zachęcam do kontaktu
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk