Stosowanie kosmetyków do opalania

witam mam pytanie nadchodzi piękna słoneczna pogoda i chciałem się spytać które lepiej brać bo chcę się opalić na dwur 2 godziny i raz kąpać dziennie wyłacznie nie na basen i nie wiem które wziąśc soraya wodootporny czy balsam ? to czym się różni balsam a wodoodporny ?

Aleksander Ropielewski

Balsam dodatkowo nawilża skórę jest natomiast bardziej podatny na spłukiwanie.