Stosowanie kreatyny przy ćwiczeniach na siłowni przez nastolatka

mój brat ma 16 lat i ćwiczy na siłowni już pare lat z przerwami i od 4 dni zaczął brać kreatyne w tabletkach. Czy coś mu może sie stać?Czy ta kreatyna jest bardzo szkodliwa? Bo mówił że po kreatyne troche masy mu przybędzie bo ja tez czytałem że po kreatynie nic sie nie stanie najwyżej troche kg przybędzie i to jest prawda?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do dietetyka w celu określenia najbardziej odpowiedniej diety i ćwiczeń na przybranie masy