Stosowanie kremu Epiduo na przebarwienia

Wcześniej miałam ropne pryszcze i zostały przebarwienia, wiec zamówiłam sobie krem azelo bha z biochemii urody szczególnie na przebarwienia chociaż wiem, Ze może tez pomoc na zaskórniki, szczególnie zamknięte mnie męczą. Byłam tez u dermatologa i przepisała mi epiduo. Moje pytanie brzmi: czy stosując epiduo codziennie wieczorem, mogę rano stosować krem o składzie:olej Tamanu,jojoba, azeloglicyna, niacynamid, kwas salicylowy?Nie będzie dodatkowo wysuszenia, podrażnienia, reakcji nieporządanych?

Polecam udac się do dermatologa i wykonać peelingi medyczne na przebarwienia.

A z kremów polecam effaclare duo plus z la roche posay lub bioderma global.