Stosowanie kremu La Roche Posay Effaclar Duo po retinoidach

Dzień dobry, wczoraj skończyła mi się ostatnia paczka retinoidów, czy mogę już dziś zacząć stosować krem La Roche Posay Effaclar Duo?

Proponuję udać się na badanie skóry do dermatologa. Lekarz określi czy występuje taka konieczność. Sugerowałabym aby przez pierwsze tygodnie po leczeniu doustnymi retinoidami stosować łagodne kremy nawilżające.