Stosowanie kropelek Vigantol i suplementu Femibion Natal 2 Plus w 21. tygodniu ciąży

Witam, jestem w 21 tyg ciąży, ostatnie badania wykazały niewystarczający poziom wit. D (wit 25(OH)D Total- 11 ng/ml, dlatego lekarz zalecił zażywanie kropelek Vigantol (500 mikrogramów/ml)- 7 kropelek dziennie, co miesiąc o jedną kropelkę mniej. Czy w związku z tym mogę jednocześnie przyjmować suplement Femibion Natal 2 Plus, który zawiera 10 µg witaminy D??

Witam! Może Pani stosować ona preparaty łącznie, gdyż dawka witaminy D zawartej w preparacie złożonym jest stosunkowo niewielka.