Stosowanie kropli do oczu na jaskrę a pogorszenie samopoczucia

Witam. Mam stwierdzona jaskre. W tej chwili probuje 4 rodzaj kropli..poczatkowo bralam Saflutan ale nie wystarczajaco obnizal cisnienie w oku. Teraz mam krople betablokante...Duotrav mialam tez Monoprost...czy krople do oczow moga spowodowac zle samopoczucie? tzn jakies takie rozkojarzenie,czuje sie jakby dusza byla nie razem z cialem...winie za to te krople a moze to objawy depresjii, mam nonstop stres i ani chwili dla siebie.Okulista zmienia krople, prosze sprobowac inne i na tym sie konczy.

Witam Panią
Pisze Pani o tym że czuje się Pani rozkojarzona, obawia się Pani depresji i poza tym ma Pani dużo stresujących sytuacji a może spróbowałaby by Pani skonsultować się z psychologiem. Trochę zrzucić z siebie życiowego ciężaru, porozmawiać, pooddychać i odprężyć się i wspólnie z specjalistą zastanowić nad życiem.
Anna Suligowska

Nie znam się na jaskrze i kroplach, ale wiem że "nonstop stres" i "ani chwili dla siebie" wystarczą, by poczuć się psychicznie i fizycznie gorzej, a nawet zaliczyć reakcję depresyjną. Okulista może nie wystarczyć. Nawet kilka spotkań z psychologiem może Panią spokojnie i bezpiecznie przeprowadzić przez trudny, wytężony czas.

http://www.krakowpsycholog.com.pl/