Stosowanie kropli do oczu w leczeniu jaskry

Leczę się na jaskrę/wąski kąt przesączania/. Stosuję krople do oczu rano Duo Trav. Ciśnienie wynosi 15-18.Teraz okulista przepisal mi jeszcze dodatkowo krople Azopt rano i wieczorem. Czy przy tym rodzaju jaskry można stosować te krople, bo w instrukcji przeczytalam,że nie powinno się ich stosować. Proszę o radę.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jak najbardziej możliwe jest zastosowanie tego leku.