Stosowanie kropli Nasonex na katar u dziecka

Witam moja córka o 4 dni używa kropli do nosa NASONEX ma 4 lata od 2 tygodni ma przytkany nos w nocy trochę kaszle czy można również przy Nasonexe który ma psikany do nosa wieczorem stosować również Narivent ale rano???proszę o odpowiedź.pozdrawiam.

Witam.

Nasonex jest glikokortykosteroidem.
Jego efekty działania mogą nie być widoczne od razu, a w pełni ujawnić się dopiero po 2 tygodniach stosowania.
W związku z tym często używa się go łącznie z innymi preparatami wspomagającymi.
Tak. Można go łączyć z Nariventem, przy czym Narivent można stosować i rano, i wieczorem (2x dziennie).