Stosowanie kropli Thealoz przy silnym łzawieniu oczu

Witam Mam silne łzawienie oczu, nawet przy najmniejszym wietrze. Lekarz przepisał mi krople - Thealoz Trehalose 3%. Na ulotce tych kropli jednak pisze, że stosuje się przy-suchych oczach. Nie wiem teraz co robić? Czy pomimo to, mam krople te stosować? Jeśli - Tak, to jak je stosować. Dla informacji podaję, że od kilku lat, używam -również krople-QUINAX. Mam pewne obawy wiec proszę o wyjaśnienie. Z pozdrowieniami gerard tyrala

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Krople mają spowodować iż podrażnienie oka minie i w rezultacie nie będą one łzawić nadmiernie.