Stosowanie kwasu foliowego w 2. miesiącu ciąży

Witam mam pytanie odnośnie zażywania kwasu foliowego . Jestem w 2 miesiącu ciąży zazywam kwas foliowy folik a kilka dni temu kupilam tabletki dla ciężarnych na 1 trymestrze i w nich tez jest kwas foliowy. I tu moje pytanie czy mam przestać brać Folik jeżeli jest juz w witaminach czy mogę brać te i te. Razem będzie 8 mg kwasu foliowego

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje przypada jeden preparat.najlepirj po konsultacji z lekarzem prowadzącym ciążę