Stosowanie kwasu hialuronowego na blizny potrądzikowe

Czy kwas hialuronowy mozna uzywac na blizny potradzikowe u mlodej dziewczyny? Jakiego mozna spodziewac sie efektu i jakie jest jego dzialanie w tym przypadku? Jak wplywa to na skore w przyszlosci?

Kwasem hialuonowym można uzupełnić głęboki blizny zanikowe, jednak proponuję takie postępowanie zostawić na koniec leczenia. W przypadku licznych płytkich blizn polecam najpierw serię zabiegów laserem CO2.