Stosowanie leków Absenor i Cital na nerwicę

biore leki ABSENOR oraz CITAL mam te leki przepisane przez psychiatry u którego sie lecze na nerwy czy są to otpowiednie leki bo czytałem że jeden jest na padaczke której nie mam a drógi na depresje której też nie mam

albo wierzy Pani lekarzowi, albo go dopyta, albo zmieni...odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza