Stosowanie leków antydepresyjnych a obfite pocenie

Witam, czy zażywanie leków antyderpesyjnych (wenlafaksyna) może powodować obfite pocenie się, męczliwość i przyspieszone bicie serca? Od kilku miesięcy biorę alventę i niestety mam z tym kłopot opisany powyżej. Czy może to być objawem innych schorzeń? Jaką diagnostykę powinienem przeprowadzić? Będę zobowiązany za odpowiedź. Piotr

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane przyjmowaniem leków. Proszę udać się na wizytę do lekarza psychiatry, który wdroży odpowiednie postępowanie.