Stosowanie leków Asertin i Trittico a zabiegi fotoodmładzania twarzy

Witam, wykupiłam zabiegi fotoodmładzania twarzy. W gabinecie kosmetycznym zapytano, czy stosuję leki. Od 2 miesięcy zażywam asertin 1x 100 a od paru dni trittico cr 1x 50. Czy mogę wykonać te zabiegi bez ryzyka? Bardzo zależy mi na pilnej odpowiedzi bo poniosłam duże koszty, których mogę nie odzyskać.

Mgr Jolanta Gajda Kosmetolog

Witam,
kosmetolog opiekujący się Panią przed zabiegiem powinien doradzić postępowanie w takim przypadku. Nawet jeśli w tym momencie nie będzie Pani mogła wykonac zabiegu, to po ok 5 tygodniach od odstawienia leków z dużym prawdopodobieństwem będzie można go przeprowadzić.