Stosowanie leków BLF 100 i Asecurin u dziecka

Witam Mamy 10 miesięczną córeczkę - mieliśmy dużo problemów - ważne jest to, że od samego początku bierze lek BLF100 Teraz ten lek został zmniejszony o połowę i o tyle samo podrożał. Nie stać nas na niego - znalazłem coś podobnego - ASECURIN i nie wiem czy jest on dobry i można go podawać ? Proszę o pomoc pozdrawiam Sebastian

Witam serdecznie. Asecurin przeznaczony jest do postępowania dietetycznego w trakcie i po antybiotykoterapii, w stanach obniżonej odporności, przy podwyższonym ryzyku rozwoju biegunek. Bez problemu można zamienić dotychczasowy preparat na np Asecurin