Stosowanie leków Duracef i Aulin podczas przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych

Witam mam poważny problem stosuje antykoncepcje w tabletkach . Ale przez ostatnie 8 dni brałam leki takie jak duracef i aulin wspołżyłam bez prezerwatywy .wspomne że robiłam jeden test ciażowy 5 dni temu wyszedł negatywny prosze o pilna odpowiedz

Witam. Podane leki nie wchodzą w interakcje z doustną antykoncepcją. Nie ma powodów do niepokoju.