Stosowanie leków Escitil, Lerivon i Metocard w ciąży

DZIEŃ DOBRY, MAM PYTNIE, CZY LEKARSTWA ESCITIL, LERIVON, METOCARD MOGĄ BYC BRANE W CZASIE CIĄŻY. PROSZĘ O ODPOWIEDŹ

Renata GrzechociĹska

Witam.
Nie a odpowiednich badań określających na działanie Escitilu, Lerivonu, Metocardu na działanie tych leków u kobiet w ciąży. Należy je stosować tylko w przypadku zdecydowanej konieczności. Proszę skonsultować się z ginekologiem prowadzącym ciążę.
Pozdrawiam